Peeling inny niż wszystkie? Puder złuszczający Purete Sublime od Galenic

puder złuszczający galenic

Cześć!

Peeling skóry jest dla mnie bardzo ważny. Używałam tak wielu kosmetyków, że ciężko jest mi przypomnieć sobie ich nazwy. Ostatnio kupiłam nowy produkt, który ani trochę nie przypomina moich poprzednich. Jest to puder złuszczający Purete Sublime marki Galenic.

Czy puder może złuszczać?

Purete Sublime od Galenic ma taką moc. Na początku nie byłam przekonana do jego działania, lecz po pierwszym zastosowaniu zmieniłam zdanie. Nie sądziłam, że ten puder zapewni tak natychmiastowe i świetne efekty. Kosmetyk przeznaczony jest dla każdego typu skóry; genialnie sprawdził się na mojej wrażliwej i trochę przesuszonej buzi. Już po pierwszym zastosowaniu wygładził cerę, nieco ją rozjaśnił i sprawił, że stała się przyjemnie miękka. Podczas regularnej kuracji zauważyłam, że przebarwienia i zmarszczki zaczęły powoli znikać.

Jak wygląda puder Purete Sublime od Galenic?

To kosmetyk dość oryginalny. Ma postać białego proszku, bardzo drobno zmielonego, który po nałożeniu na twarz i w kontakcie z wodą zmienia się w piankę. W produkcie znajduje się 99% proszku i 1% wody, dzięki czemu zmiana stanu skupienia odbywa się bardzo szybko. W kosmetyku znajdziemy puder skalny z Pirenejów, puder sosnowy, puder z białej glinki i puder tensydowy. Puder sosnowy złuszcza martwy naskórek i wygładza cerę. Puder z białej glinki oczyszcza i dotlenia skórę, a puder tensydowy matuje i pochłania nadmiar sebum. Przyjemny zapach produktowi zapewniają jaśmin i konwalia.

Jak należy stosować puder marki Galenic?

Puder Purete Sublime można stosować do trzech razy w tygodniu. Dłonie trzeba lekko zwilżyć i wysypać na nie niewielką ilość pudru, potrząsając opakowanie kilka razy. Proszek rozprowadza się na dłoniach. Następnie należy wmasować kosmetyk w twarz, robiąc kilkuminutowy masaż. Na koniec twarz trzeba opłukać letnią wodą. Podczas aplikacji należy uważać, żeby puder nie przedostał się do oczu, bo może wywołać podrażnienia.

Jakie są wasze ulubione kosmetyki złuszczające?

Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0 udostępnień