Jak malować paznokcie na ślub? Moje typy i propozycje

ślubny manicure

Cześć dziewczyny!

Sukienka, makijaż, fryzura… Czy o czymś nie zapomniałaś? A co z manicure? On też musi pasować do ślubnej kreacji. Jaki powinien być manicure na ślub i wesele? Sprawdźcie moje typy i propozycje.

Żelowy manicure na ślub

Jeżeli zdecydujesz się na taki manicure, nie będziesz musiała się przejmować, że paznokieć się złamie lub pęknie, a lakier odpryśnie. Takie rozwiązanie jest bardzo dobre dla tych kobiet, które obgryzają paznokcie, kilka dni przed ślubem zbyt mocno obcięły lub spiłowały pazurki, po prostu nie podoba się im kształt płytki. Wystarczy, że wybierzesz dobrą manikiurzystkę, a ona na pewno zadba o to, by twoje paznokcie zrobiły mega efekt na przyszłym mężu, koleżankach i wszystkich weselnikach.

Paznokcie migdałki

To chyba najpopularniejszy kształt manicure wybierany przez kobiety. Wygląda bardzo naturalnie i elegancko. Jest bardziej praktyczny niż kwadratowe, choć nie tak wygodny jak okrągłe. Wybierz taką długość paznokci, która nie będzie ci przeszkadzać podczas wesela i ślubu. Do paznokci migdałków najlepiej sprawdzi się french manicure, czyli najbardziej klasyczny i elegancki spośród typów manicure. Ładnie pomalowane, utwardzone i spiłowane ozdobią twoje dłonie nawet podczas miesiąca miodowego.

Czerwone paznokcie na ślub?

Właściwie dlaczego nie? Przyjęło się jednak, że na ślub i wesele pasują pastelowe, delikatne i subtelne paznokcie. Nie mogą w końcu przyćmić sukienki i makijażu. Z drugiej jednak strony czerwone paznokcie mogą podkreślać dodatki, które dobrałaś do weselnej kreacji, czyli biżuterię, ozdobę włosów lub kwiaty w bukiecie. Jeżeli jesteś odważną panną młodą, zrób właśnie taki manicure.

A jaki ślubny manicure wy preferujecie, dziewczyny? Piszcie i przedstawiajcie swoje propozycje.

Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0 udostępnień