Nanolash DIY Lash Extensions – świetne sztuczne rzęsy w kępkach!

nanolash diy eyelash extensions

Kiedy przeglądając strony internetowe, natrafiłam na kępki DIY Lash Extensions, moje zdziwienie nie miało końca. Czy mogę przedłużyć rzęsy samodzielnie w domu? Czy mogę zrobić to w jedynie 10 minut? Jeśli tak, to prawdopodobnie znalazłam produkt idealny!

Kępki DIY Eyelash Extensions to produkt od Nanolash. Są to rzęsy do domowej aplikacji, która ma utrzymać się przez 5 dni. Wydawało mi się to świetną alternatywą dla trwałego przedłużania, które nieco osłabiło moje włoski. Nic więc dziwnego, że zdecydowałam się sprawdzić, czy faktycznie mogę przedłużyć rzęsy sama w domu!

Kępki DIY Lash Extensions – który produkt wybrałam?

Ekscytacja, ze znalezienia kępek do samodzielnej aplikacji w domu była ogromna. Na stronie producenta znalazłam dwa produkty do wyboru:

  • pojedyncze opakowanie rzęs – znajduje się w nim 36 kępek w 3 rozmiarach i 8 modelach do wyboru;
  • cały zestaw do przedłużania rzęs – oprócz kępek znajduje się w nim także bonder, sealer, pęseta do rzęs i remover od Nanolash.

Mój wybór padł na pojedyncze opakowanie – resztę gadżetów miałam już w domu. To nie pierwszy raz, kiedy próbuję samodzielnie zagęścić i wydłużyć moje włoski.

Zaznaczę, że producent wskazał, iż na jedną aplikację powinnam zużyć 4-5 kępek. Według moich kalkulacji, jedno opakowanie wystarczy na 4 aplikacje, co jest dość ekonomicznym rozwiązaniem.

rzęsy bondingowe do samodzielnej aplikacji nanolash

Przedłużyłam rzęsy sama w domu z kępkami Nanolash! Jak mi poszło?

Wspominałam już, że to nie pierwsza próba przedłużania rzęs. Nie stresowałam się zbytnio i zapoznałam z instrukcją. Według niej powinnam:

  • nałożyć cienką warstwę bondera i zaczekać do momentu, w którym nabierze on pełnej lepkości;
  • przygotować kępki, a następnie za pomocą pęsety umieścić je od spodu rzęs, około 1 mm od linii wodnej;
  • docisnąć kępki aplikatorem;
  • całość wykończyć sealerem, aby pozbyć się lepkiej warstwy.

Jak było napisane, tak też zrobiłam. Rzęsy do samodzielnej aplikacji od Nanolash szybko znalazły się we właściwym miejscu. Dodam tylko, że producent zapewniał, iż wykonanie aplikacji nie zajmie więcej niż 10 minut. Potwierdzam! Moim zdaniem, nawet osoba niedoświadczona spokojnie poradzi sobie z wykonaniem stylizacji.

Trwałość kępek od Nanolash i możliwość ich ponownego wykorzystania

Producent deklaruje, że sztuczne rzęsy do samodzielnej aplikacji utrzymają się przez 5 dni. Co więcej, wskazuje on, że można z nich skorzystać tylko raz. Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym tego nie sprawdziła.

Wykonałam aplikację i codziennie kontrolowałam jej stan. Po 8 dniach nie zauważyłam znaczącej różnicy. Kępki DIY Eyelash Extensions dalej pięknie się prezentowały. Dbałam o nie przy wykorzystaniu delikatnych kosmetyków i szczoteczek do czesania rzęs. Moim zdaniem na trwałość aplikacji wpłynęło także to, że starałam się spać na plecach.

Producent zaznacza też, że rzęsy do samodzielnej aplikacji są jednorazowe. Po ściągnięciu jednak nie zauważyłam, by kępki DIY Lash Extensions zmieniły swoją formę i kształt. Po kilku dniach założyłam je ponownie. Efekt był dokładnie taki sam, jak podczas pierwszej aplikacji.

Czy mogę polecić kępki DIY Eyelash Extensions? 

Podeszłam do testowania kępek DIY Lash Extensions z odpowiednim zaangażowaniem i uwagą. Oto moje spostrzeżenia:

  • kępki DIY Eyelash Extensions są wyjątkowo proste w aplikacji – szybkie przedłużanie rzęs w domu stało się możliwe;
  • sztuczne rzęsy do domowej aplikacji można wykorzystać ponownie – mimo że producenta wskazał inaczej;
  • zdjęcie rzęs i usunięcie z nich resztek kleju jest dziecinnie proste.
przedłużanie rzęs w domu nanolash

Kępki łączą się z naturalnymi rzęsami, dzięki czemu nie obawiałam się o „sztuczny” efekt. Różnorodne rozmiary pozwoliły mi wykonać zarówno delikatne stylizacje rzęs na co dzień, ale także stylizacje typu Russian Volume.

Podsumowując, z czystym sumieniem polecam kępki DIY Eyelash Extensions każdej z Was. W 10 minut Wasze spojrzenie odmieni się nie do poznania!

Poprzedni Wpis
0 udostępnień