Mój sposób na perfekcyjną stylizację brwi? Zestaw do laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit!

laminacja brwi w domu

Cześć!

Malowanie brwi to dla Was żmudna czynność? Potrzebujecie zmiany, ale nie przychodzi Wam nic innego do głowy, jak umówienie się do specjalistki? Możecie zdecydować się na domową laminację brwi z zestawem Nanobrow Lamination Kit – dzięki niemu na pewno zdziałacie cuda!

Jak wiecie, stylizacja brwi jest dla mnie bardzo ważna i zależy mi na tym, aby korzystać z samych kosmetycznych hitów, które po prostu nie zawodzą (a przy okazji Wam je polecać!).

Kiedyś zupełnie nie miałam pojęcia, jak dbać o brwi i to właśnie ich układanie było dla mnie największą zmorą. Wydawało mi się, że moich włosków po prostu nie da się ujarzmić, jednak na szczęście się myliłam!

Pokochałam laminowanie brwi i nie wyobrażam już sobie stylizowania włosków w inny sposób. Wiem, że nie każda z Was może wiedzieć, czym jest laminacja, więc zacznę od krótkiego wyjaśnienia…

Co to jest laminacja brwi?   

To sposób na trwałe układanie włosków. Zabieg laminacji brwi cieszy się ogromną popularnością wśród kobiet, które nie chcą malować swoich brwi każdego dnia. Zmienia kształt włosków i pomaga je zaczesać w odpowiednim kierunku. Dzięki niemu brwi są ułożone na wiele tygodni, wyglądają zdrowo i zyskują optyczne zagęszczenie.

Jeszcze do niedawna wykonywałam ten zabieg u profesjonalistki, ale to się zmieniło – teraz postawiłam na laminację brwi w domu z zestawem do liftingu i laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit.

Jak to robię, skoro nie jestem kosmetyczką? Czy to na pewno bezpieczne? Jak długo utrzymują się moje efekty laminacji brwi?

Z chęcią odpowiem na te pytania!

Nanobrow Lamination Kit – moja laminacja brwi w domu

Zestaw do laminacji brwi od Nanobrow to praktyczne i bezpieczne rozwiązanie, które poleciłabym każdej kobiecie, nawet tej, która dotychczas nie miała do czynienia z laminacją brwi.

Sama byłam zdziwiona tym, jak jest prosty w użyciu – myślałam, że nie dam sobie rady, ale rezultat zaskoczył mnie już przy pierwszej samodzielnej laminacji brwi.

Dzięki niemu zapewniam sobie efekt precyzyjnie ułożonych brwi, który utrzymuje się aż do 6 tygodni. Zauważyłam, że moje włoski wyglądają na zdrowsze i zyskują naprawdę ładny blask

Zestaw do liftingu i laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit wystarcza aż na 10-11 użyć! Zawiera ponumerowane buteleczki, co jest naprawdę ogromnym ułatwieniem – myślę, że gdyby nie były ponumerowane mogłabym się pogubić, szczególnie wykonując laminację brwi w domu pierwszy raz.

zestaw do laminacji brwi

Efekty laminowania brwi z Nanobrow Lamination Kit

Dzięki domowej laminacji brwi z zestawem od Nanobrow:

  • mam piękne brwi, których nie muszę codziennie malować,
  • moje włoski są ujarzmione i dokładnie wymodelowane (w końcu!),
  • zaoszczędzam pieniądze (kilkukrotnie!), które wydałabym na zabieg laminacji u profesjonalistki,
  • nie muszę martwić się o to, że moje brwi nie wyglądają schludnie,
  • czuję satysfakcję, że sama sobie poradziłam z czymś takim jak laminowanie brwi (wywołało to szczery uśmiech na mojej twarzy! lubię uczyć się nowych rzeczy :)).

Zestaw do liftingu i laminacji brwi od Nanobrow – cena/ gdzie kupić?

Zestaw do laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit można znaleźć na stronie www.nanobrow.pl. Kupiłam go tam w naprawdę przystępnej cenie. Dużym plusem była szybka wysyłka. Sam produkt ma bardzo eleganckie opakowanie, które bardzo mi się podoba (dajcie znać, czy też zwracacie uwagę na takie rzeczy! :D).

Zestaw do liftingu i laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit uważam za bardzo udany zakup. Wiem, że będę korzystać z niego regularnie, ponieważ domowa laminacja brwi zapewnia mi efekty, o jakich marzyłam. Zupełnie odmienia wygląd brwi i za każdym razem rezultat, który osiągam, jest naprawdę podobny do tego, który uzyskiwałam po zabiegach u kosmetyczki.

A Wy? Wiecie, jak stylizować brwi? Czy może sprawia Wam to kłopot? Co sądzicie o laminacji brwi w domu? Dajcie znać! 🙂

Poprzedni Wpis Następny Wpis
0 udostępnień